credits
Een originele Netflix-documentaire
Een productie van Exposure Labs
GEREGISSEERD DOOR | JEFF ORLOWSKI |
GEMAAKT DOOR | LARISSA RHODOS |
CO-PRODUCENTEN | DANIEL WRIGHT STACEY PICULELL |
GESCHREVEN DOOR | VICKIE CURTIS DAVIS COOMBE JEFF ORLOWSKI |
BEWERKT DOOR | DAVIS COOMBE |
IN ASSOCIATIE MET | ARGENTE FOTO'S |
UITVOERENDE PRODUCENTEN | LAURIE DAVID HEIDE REISMAN |
UITVOERENDE PRODUCENTEN | LINDA A. CORNFIELD DAVID J CORNFIELD |
UITVOERENDE PRODUCENTEN | JILL AHRENS RYAN AHRENS BEN RENZO |
UITVOERENDE PRODUCENTEN | LYNDA WEINMAN BRUCE HAVEN |
UITVOERENDE PRODUCENTEN | HALLEE ADELMAN IVY HERMAN |
CO-UITVOERENDE PRODUCENTEN | MICHELINE KLAGSBRUN KEN GROSSINGER |
CO-UITVOERENDE PRODUCENTEN | NATALIE ORFALEA LOU BUGLIOLI |
CO-UITVOERENDE PRODUCENTEN | SHANNON O'LEARY JOY DAVID STEEN DAVID BOIES |
BIJDRAGENDE PRODUCENTEN | NION McEVOY LESLIE BERIMAN ROBINA RICCITIELLO NANCY BLACHMAN |
BIJDRAGENDE PRODUCENTEN | DONNA & KEVIN GRUNEICH ANDREA van BEUREN |
MUZIEK DOOR | MARK CRAWFORD |
PRODUCTIE ONTWERPER | ADAM WEATLEY |
CINEMATOGRAFIE DOOR | JOHANNES BEHRENS JONATHAN PAUS |
VERHAAL CASTING DOOR | JENNY JUE, CSA |
FEATURING | SKYLER GISONDO |
KARA HAYWARD | |
en | VINCENT KARTHEISER |
Assistent Editors | Dave Wrak Tessa Malsam |
Met | tristan harris Jef Seibert Baily Richardson Jo Toscano Zandige Parakilas Guillaume Chaslot Lynn Vos Aza Raskin Alex Roeter Tim Kendal Justin Rosenstein Randima (Randy) Fernando jaron lanier Roger McNamee Shoshana Zuboff, PhD Dr Anna Lembke Mary & James Fetter Jonathan Haidt, PhD Cathy O'Neil, PhD Rashida Richardson Renee Di Resta Cynthia Wang |
Aanvullende interviews | Dr. Kara Bago Papaver Crum, PhD Nir Eyal Eric Visser Dr Adam Gazzaley dr. Robert Lustig Dokter Larry Rosen Yalda Uhls, PhD Dr Maryanne Wolf |
Eerste Assistent Directeur | Travis LaSalle |
Tweede adjunct-directeur | Micha Steele |
Operations Manager | Joan Hobbes |
Productie Coordinator | Sara Keo |
Visuele Effecten Supervisors | Mattheüs Poliquin Matt Schultz Shawna Schultz |
Slag
Ben | Skyler gisondo |
Cassandra | Kara hayward |
Advertentie-AI | Vincent Kartheiser |
Betrokkenheid AI | Vincent Kartheiser |
Groei AI | Vincent Kartheiser |
isla | Sophia Hammons |
mam | Barbara Gerring |
Stiefvader | Chris Grundy |
Luiz | Sergio Villareal |
Rebecca | Catalina Garaya |
Leraar | Marty Lindsey |
Ben's ex-vriendin | Emi Zer |
vloggers | Jason Potter Korey David Rahrle Laurens Curry |
Politieagenten | Vic Alejandro Eén Asir Kristina Fontein Achtervolg Penny |
Stuntdemonstranten | Carlo Leos Adam S. Ford |
Anonieme codeur | Jade Ryin |
Skyler Gisondo Body Dubbel | Sky Folsom |
Vincent Kartheiser lichaamsdubbel | Richard Lucchese Reza Nosrati |
Stuntcoördinator | Achtervolg Penny |
PRODUCTIE
Unit Production Manager | Stephanie Stanzano |
Tweede adjunct-directeur | Corey Crandall |
Tweede Tweede adjunct-directeur | James Connors |
Locatiemanager | Tyler jong |
Script Supervisor | Laura Jean Bransky |
Verhalend scenario door | Vicky Curtis Jeff Orlowski |
Digitaal Avatar Concept door | Aza Raskin |
Storyboard-artiest | Andres Del Valle |
Camera Operators | Decaan Snodgrass Ethan Johnson Zakaria Fink Tom Bergman Matt Schultz Shawna Schultz Jeff Orlowski Jason Blalock Mark Crawford Drew Levin |
Extra camera | Patrick Behan Davis Coombe Matt Korliss Andreas Eckman Kimman Harmon Jerry Hendrik Dominicus Mann Martina Radwan Zak Richard Larissa Rhodos Robert Royds Morgan Schmidt-Feng Stefan Weisan |
Eerste Assistent Camera | Decaan Snodgrass Ethan Johnson Ted Endres Kevin Andries Jonathan Arthur Jonathan Bowerbank Jordan Gary Kyle Hanus Michaël Langford Megaera Stephens Brendan Jong |
Steadicam Operator | Kevin Andries |
Luchtfoto cinematografie | Beek Aitken Graham Hill |
Milo Programmeur | Chris Toth |
Milo Assistent | Jan Beran |
Interrotron-operators | Conchita Perales Rebecca Baron |
DIT | Dave Wrak Tessa Malsam Daniel Wright |
VTR | Doug Birdsel Rik Ewald Peder Morgenthaler Eugène Reyes |
Camera's geleverd door | RODE Digitale Bioscoop |
Productie geluid | Mark Crawford Jessie Marek Davis Coombe Larissa Rhodos Matt Korliss Dave Schaaf |
Extra productiegeluid | Tom Bergman Gedeon Depauw Baili Martin Doug Dunderdale Jerry Hendrik Anthony Smith |
Giekoperators | Jim Brennan Kraai Duemig Jessie Marek |
Audio-afspeeloperator | Steven Grote |
Gaffers | Lucas Zierveld Jason Tahara Dylan Rumney Team Basjet Thomas Chaves Brian Johnson Ken Perham Johannes Roche Conor Soules |
Sleutelgrepen | Cyrus Amini Zakary Bartlett Jon Bas Connor Boyle Rodney "Sub" Brinkley Justin Griesinger Ernie Kunze Kenneth Marc Tristan Moffatt Chris Morgan Hallie Neelie Chris Nickerson Deen Peterson Dylan Rumney Mitch Stelling Trevor Tietjen |
Beste Jongens Handvatten | Connor Boyle Max Goudberg Trevor Tietjen |
Beste Jongen Elektriciteit | Scott Park Trevor Tietjen Zach Forel |
Grip en elektrische schommel | Alan Hamilton |
Secundaire lichttechnicus | Kaleb Harris |
Art Department Coordinator | Danni Ault |
Prop Master | Ralph Herscu |
Decorateurs instellen | Amie Bordelon TaylorJean |
set Designers | blad rivier Nick Nocera Mat Thompson |
Art Director | Daniëlle Gaito |
Assistent Set Decorateurs | Hailee Jacobs Eric Newcombe Hayden sterk Felicia Wong |
hoofdmannen | Matt Cervantes Jeffrey Chaney |
Timmerman | Tony Gordon |
Schilder | Maximino Guardado |
concept van de kunstenaar | Brendan Heffernan |
Aanvullend conceptontwerp | Craig Shoji |
Grafisch ontwerper | Simon Bakker |
Extra grafisch ontwerp | Guyang Chen Ware Patrick Behan |
Set dressoirs | Brooks Fairly Joe Fechter Cory Fehrenbacher Caitlin Goodbar Alberto Moreno |
Prop-assistent / chauffeur | Max Goudsmid |
Assistenten Kunstproductie | Jack Denham Jojo Li |
Bug-handler | Bos Hostetter |
Politie Prop Auto Handler | Sergeant Dean Christopherson |
Kostuumontwerpers | Suzie Ford Melissa Karsho |
Klanten instellen | Audrey Kok Sierra Vos |
Kostuumassistenten | Katie Chesne Morgan Gannes Sara Stark |
Toronto naaister | Susan Dicks & Co. |
Afdelingshoofden make-up | Marina Koria Oksana Spreeuw |
Make-upartiesten | Marcelo Donari Renée Espinoza Stephanie Laan Jennifer Snel |
Hoofden van haarafdelingen | Agnese Cabala Paige Molenaar |
Colorado gieten | Hamilton gieten |
Castingdirecteur Colorado | Annie Hamilton, CSA |
Casting medewerkers | Shauna Earp-Ballinger Brian McCulley John Crokett |
Extra's Casting & Payroll | Centraal gieten |
SAG-AFTRA Ondertekenende Vertegenwoordiger | Oliver Bundy |
Key Production Assistant | Amanda Reys |
Productie-assistenten | Thomas Crandall Casey Daugherty Hobson Feltus Bradley Fulton Keri Kassing Natasha LaGrone Simon Lapidus Gabriella Levandowski Bradley Mason Jakob Montoya-Keller Loulu Nevy Sam O'Malley Erik Paulsrud Sequoia palissander Rashad Sisemore Maxwell Smit Brandon Spreekman Troje Steinmetz Elliot Walker Michaël Wallace Yang Yang |
Nog steeds fotografen | Raphael Reyes Matthijs Staver |
Extra locatiemanagers | Rachel Euser Daniel Wright |
Locatie Eten Bereiden | Andrea Rhodos Fred Gluck |
Eco Cateraars | Christine Sheffield |
Serendipiteit Catering | Jennifer Tremlay Kaese Lund Wesley Schulz Desiree Simpson Amory Clarizio |
Beveiligingscoördinator | Timotheüs Algemeen |
Locatiebeveiliging | Kewhum Allen Ram Bedgood Sam Kok John Smith Gary Stevens |
Studio-docent | Hulst Huff |
Onderwijscoördinator op locatie | Deena Biewend |
Medicijnen instellen | Aline Kloppel Paul Sklar George Villareal |
NA-PRODUCTIE
Post Productie Supervisor | Stacey Piculell |
Archiefonderzoek en opruimingen | Stacey Piculell Daniel Wright |
Feiten controleren | Sara Keo Daniel Wright |
Aanvullende redactionele hulp | Patrick Behan Tim Kaminsky Laurie Poliski Bos Lotterhos Katie Kok |
Postproductieservices door | Laatste frame |
Digitale Intermediate Colorist | Zal Cox |
Online-editors voor digitale intermediairs | Drew Kilgore Antonius Campagna Kevin Caby |
Digitale Intermediaire Producent | Caitlin Tartaro |
Digitaal Intermediair Manager | Drew Kilgore |
Digitaal Intermediair Technisch Supervisor | Zandige patch |
Uitvoerend producent digitaal gemiddeld | Zal Cox |
Visual Effects | Ben Kiviat Sean Smith |
Post-productie geluidsdiensten door | Skywalker Geluid Lucasfilm Ltd. Marin County, Californië |
Toezicht houden op Sound Editor | Richard Gould |
Mixer opnieuw opnemen | Scott R.Lewis |
Dialoog Editor | James Spencer |
Foley Artist | Andrea Gard |
Foley-mixer | Jason Butler |
Assistent heropnamemixer | Derek McGinley |
Engineering Services | Stoffige Jermier Brian lang |
Digitale redactionele ondersteuning | Ivan Piesj Danny Caccavo |
Post-productie geluidsaccountant | Daniela Pontoriero |
Financieel manager post-productie | Mike Peters |
Scheduling | Carry Perry |
Hoofd van Engineering | Steve Morris |
Hoofd productie | Jon Nul |
General Manager | Jos Lowden |
Klantenservice | Eva Portier Kim Tilman Traynor Katzer |
Bedankt | Aileen Sweeney |
VISUELE EFFECTEN
Afbeeldingen, animatie en visuele effecten door | Mass FX-media |
Uitvoerend producent Mass FX Media Media | Shawna Schultz |
Mass FX Media Creatief Directeur | Matt Schultz |
Mass FX Post Production Coördinatoren | Caroline Bush Ryan Scobey |
Bewegingsontwerpers en animators | Breece Kelsey Joel MacCluskey Aäron Lenius LC Miranda Jon Rome Ryan Walker |
Compositors voor visuele effecten | Julie Henninger Joel MacCluskey |
Visuele effecten-editor | Tatjana Jones |
Illustratie Producent | Lidia Scarlat |
Illustraties door | Maxim Maevschi |
Visuele effecten door | Ingenuity Studio's |
Supervisor voor visuele effecten | Mattheüs Poliquin |
Chief Operating Officer | Matthew Kerney |
Chief Technology Officer | Jai Bhatia |
Hoofd productie | Jef Werner |
CG-coördinator | Anna Harari |
Comp coördinator | Eric Chang |
Associate Producer | Michael Hall |
Digitale artiesten | Stephan Bollinger Vanni Brighella Brandon Burzawa Sean Colby Sara Dunton Christian Klein Alex Popkin Kyle Sarvas Jared Schwartz Gabriël Valbuena Chloë Valdecantos Christoffel Vazquez Viviana Torrellas Vega Taos Whittaker Zakaria Wijs |
VFX Editor | Christoffel Martinez |
MUZIEK
Originele muziek gecomponeerd en geproduceerd door | Mark Crawford |
Arrangeur & Muziek Co-Producer | Conor Abbott Brown |
Opgenomen en gemixt door | Mark Venetië bij wind over de aarde Longmont, Colorado |
Viool | Felix Klein Leslee Smucker Renée Hemsing Patten |
Viola | Lauren Spaulding Aniel Cabán |
Cello | Jake Saunders |
Hoorn | Johanna L. Burian |
piano | Jieun Lee Mark Crawford |
Staande bas | Erik Thorin |
Vibrafoon | Jonathan Sadler |
Basgitaar | Tsjaad E. Mathis |
Schuif gitaar | Mark Venetië |
Vocals | Giselle Collazo Patricia Applegate-Loetz Jeanne MacAdara |
Met speciale dank aan | Maxim Karlik |
Bedankt | Erik Swanson Rob Gelelian |
"Ik Betover je" | Geschreven door Jay Hawkins Uitgevoerd door Nina Simone Met dank aan Verve Records onder licentie van Universal Music Enterprises Gebruikt met toestemming van EMI Unart Catalog Inc. Alle rechten voorbehouden |
Universele muziekondernemingen | Shawna Grimmer Katherine Chen |
Sony / ATV | Virginia Leic Rachel Kango |
Shark Tank Clip Muziek van | Ah2 Muziek |
VOOR BLOOTSTELLINGSLABS
Impactteam van Exposure Labs | Samantha Adler Caroline Beaton Alan Chan Sara Kok Lindsay Crowder Bre Graziano MG-hal Julia Hoppock Jenna Richter Megha Agrawal Soed Max Steinman Meghan Welsch Samantha Wright Mona ja |
Blootstelling Labs Leiderschapscirkel | Diana Ives Diana Blank Het Kendeda-fonds David J. Korenveld Linda A. Korenveld Willem Donnelly Shannon O'Leary Joy Shari Sant Plummer Ginny Jordaan Laura Seydel Rutherford Seydel Natalie Orphalea Lou Buglioli |
Aanvullende financieringspartners | De Lagralane-groep Janet Fox Tittiger & Gottfried Tittiger Gus Dearoff Het ruimteprogramma Ginny Jordaan Lynn Hubbard & David Zapolsky Jason Delane Lee & Yvonne Huff Lee Willem Donnelly David Chan Mattheüs Soraci Victoria & John Orlowski Mark Crawford |
Met royale ondersteuning van | Margo Koning Elizabeth koning Michaël Steiner Jan Steiner Mara Tasker Anoniem |
Met ondersteuning van | Sundance Catalyst-forum |
Fiscale sponsoring door | De Denver Film Society |
Creatieve ruimte geboden door | Film Fe Ann & Roger McNamee Marsha Williams Robina Riccitiello |
ARCHIEF BEELD MET DANK AAN | |
ABCNIEUWS VIDEOBRON Karen Ducey/Getty Images Nieuws via Getty Images Kevin Frayer/Getty Images Nieuws via Getty Images Ruptly Stephan Warmuth/AFP via Getty Images Haaientank - Sony Pictures Television Storyblocks TurboSquid / Leuke foto's Veritone-Bloomberg | |
POND5 | AfrikaRising BlackBoxGuilde Bioscoop_Dreamers Cristiandina ditesta BeeldmateriaalUA Kmotie Kohanova eenmalig Reuters Het Omslagverhaal Vkasintsev vulk ZenStratus |
AANVULLEND MATERIAAL DOOR | AFP Persbureau Al Jazeera Media Network Anton Newcombe, Twitter Axios Azozrishmawi, TikTok BBC Newsnight, BBC Belessdom, TikTok Birmz is Grime, Facebook Karel Recine Chlsymusic, TikTok CNN, Turner Broadcasting System, Inc. C-SPAN Onderzoeksinstituut Data & Maatschappij DC Metropolitan Police Dimsum852, TikTok Evan Hen, Facebook Versterk rechten FOX News Network, FOX Corporation FOX5 New York Gagan Biyani, YouTube Genius House-media Wereldwijd nieuws, Corus Entertainment Inc. IBM Jake Westly Anderson, YouTube Jimmy Kimmel Live, ABC Entertainment JotaInfo, Twitter KVAL13, Sinclair Broadcast Group Macworld/Mac-uitgeverij Geheugen en verbeelding: Steve Jobs Michael Lawrence Films/Krainin-producties Mama_nikki, TikTok MSN/Twitter Bureau van de president van Myanmar, Facebook NBC-TV NBCUniversal Nicole Yang, Twitter Paul Sancya / AP PBS NewsHour, NewsHour-producties Pew Research Center Ravenhuggins, TikTok Requiem voor een droom – Artisan Entertainment Duizend Woorden, Protozoa Pictures, Darren Aronofsky Reuters Rechtse Watch, Twitter SOFA-entertainment Sky News, Sky VK Stanford Graduate School of Business TEDxBrussel, TED-conferenties The Economist Krant Ltd. The Guardian News The New York Times De zon/CEN De Terminator – Skydance Media, James Cameron De Truman Show – Scott Rudin Productions, Paramount Pictures Peter Weir The Washington Post Truthhurtsthewicked, YouTube Amerikaanse Senaat Select Committee on Intelligence V1c1ouslove1000, TikTok ViacomCBS VICE Nieuws vanavond, HBO Vintage Magische Archief Vlad, YouTube VOA News, US Agency for Global Media HOUT TV8, Nexstar Broadcasting, INC. Xzant95, TikTok |
Productieadviseur | Jonathan Grijs Grijze Schwartz LLP |
Goedkeuringsadvocaat | Chris Perez, Esq. Victoria Fennessy, Esq. Donaldson + Callif, LLP |
Fiscale en boekhoudkundige diensten | Gary E. Schreiber, CPA, Moses en Schreiber, LLP Allison Gallagher, CPA Polly Cheng |
Boekhouden | Sue Forward Wristen, Forward Boekhouding |
Loonlijst | Taneha Gonzales, Mediadiensten |
Transcriptieservices | Betsie Pearce Jenny Richesson |
E&O Verzekeringsdiensten aangeboden door | Hub Entertainment, Seth Cohen |
Rechten en inklaringsdiensten | Ioanna Willis, Indieclear Carol Compton, Indieclear |
Verkoopvertegenwoordiging | Onderzeeër entertainment Jos Braun Dan Braun Ben Braun Matt Burke Ben Schwartz Joe Tufano Hayley Garrigus |
UTA | René Ronson Grace Royer Billy Aanbieding Jacob Snijder |
Festivalpublicist | MPRM-communicatie Sylvia Desrochers Kimberly Gutiérrez Karen Tran Wood Elisabeth Kox |
ACHTERGROND CAST
Demonstranten | Samantha Adler Meg Babbitt Richard Bates Caroline Beaton Marc Bruin Michelle Brown Mark Canjar Marty Chapman Sara Chen Paul Crumbie Sean Michael Cummings Jeff DuMont Nicolaas Ellingson Mary Beth Eversole Fred Gluck Daustin Harvey Christoffel Heide Gretchen Ho Jill Howard Bill Jacobson Caroline Jones Ryan Madison Susie Malsam Jenice Marshall Rachel Mather Gary Miller Andreas Murphy Sarah Murphy Ena O'Rourke Cassia Patel Sedric Patterson Ashley Pool Andrea Rhodos Ilse Rivero Robert Rivero Jonathan Slusser Rohan Soed Maria Stewart Karen Thomas Willem Trujillo AJ Voliton RJ Wagner Meghan Welsch Olivia Wright Dasha Zhurin |
Middelbare scholieren | Aitana Kampert Abajo Amanda Agüero Aria Alijah Jenna Bakker Brody Bier Rebecca Benedictus Angela Bergamo Tanner Bergamo Thomas Crandall Jake Cuddemi Nolan Daniëls Adam Droogbrood Grace Ernst Hanna Eckert Morgan Emmerling Marisol Espinoza Lucy Feeney Lucian Frisby Noach Gonzales Vincent Gonzales A'ziya Hampton Evan Haubenschild Mai Heather Av Hilton Bianca Iannetta Brody Jessen Gavin Kaemingk Keri Kassing Darcey Keating Sara Keo Abigail Lowow Hendrik Lunz Michaël Madone Tessa Malsam Griffin Meere Meer Giorgia Mendelow Alex Miller Abigail Nelson Nicole Norrevik Oliver Norrevik Natalia Noja Abigail Perruccio Jake Perruccio Jesaja Powell Leela-krachten Juan Ramirez Raja Nee Randolph Davin Roberts Jayden Salgado Madeleine Schaf Connor Seul Simone Seward Rhea Shrestha Avery Smit Yamil Snodgrass Elton Tanega Quentin Toetz Jackson Weisbart Jordan Wilborne Kayla Wong |
BEZOEKERS VAN HET MUSEUM | Amanda Agüero Dariëlle Campbell Sara Chen Adam Droogbrood Nicole Goeke Griffioen Huber Megan Kelly Michaël Madone Jennifer Saint-Fort Quentin Toetz Hanna Vail |
ANONIEME CODERS | Lindsey Arnold Toby Clark Rachel Mather Radja Simha AJ Voliton |
DE FILMMAKERS WILLEN BEDANKEN | Victoria Orlowski John Orlowski Tiffany Orlowski Sierra & Stella Zarcone Cassia Patel Andrea Rhodos Fred Gluck Dustin Rhodos Kathleen Rhodos Gluck/Stephens Families Janet Crawford Michael Crawford Patricia Akre Bill Adams Annie Oostman Wyeth & Naomi Coombe Hanna Peterson Teresa Wright & Steve Wolff Jack & Kelly Wright Natalie & Olivia Wright Steven & Emilia Hubert Rob Piculell Susie Ellis Dan Malsam Meg & Ben Babbitt Caroline Jones Don Hobbes Martha Grazier |
MET SPECIALE DANK AAN | Centrum voor humane technologie tristan harris Abby Hall Aza Raskin Colleen Haikes Brook Clinton David Jay Pireeni Sundaralingam Rebecca Lendl Lynn Vos Chris Parker Zandige Parakilas Randima (Randy) Fernando Cailleach De Weingart-Ryan Yael Eisenstat |
Met dank aan deze organisaties | 1 groot podium Aspen Ideeënfestival Bonneville Milieustichting Boulder County Boulder County gecombineerde rechtbank Filmcommissie van Boulder County Boulder County Sheriff's Office Boulder Open Space en bergparken Boulder vergunningsbureau Schooldistrict Boulder Valley camera control Koolstof VFX Middelbare school Centaurus Speciale evenementen in de stad Boulder Stad van Glendale Film Office Colorado Film Commissie Common Sense Media Binnenplaats van Marriott Stapleton Centrum voor zuivelkunst, Boulder Denver Ministerie van Openbare Werkenver Doc Maatschappij Alliantie documentaire producenten FilmLA HomeAdvisor Lionsgate Event Center Afdeling openbare veiligheid van Longmont Marianmade Boerderij Mos Denver The New School Praktijkstudio's SF JAZZ Zie FilmCenter Stochastisch huis Tandoori Keuken Lafayette TDA_Boulder Museum van natuur en wetenschap in Denver Het Museum van Boulder De Rivieroever, Boulder United Site-services WeWork San Francisco |
SPECIALE THANKS | Sam Abdelhamid Olivia Ahnemann Karim Amer Jerry Aronson James en Suzanne Balog Jason Berman Drew Brees Derrick Brooks Katherine Broers Scott Burns Tom Carr Schoon Chang Tom Chi Dan Cogan Jack Conte John Cooper Houston Costa Dick Costolo Brenda Coughlin David Koerier Sarafina DiFelice Katie Doering Geralyn White Dreyfous Britt Erickson Kristin Feely Michael Finley Kraai Finzi Renata Foucre Maxyne Franklin Ali Fujino Frank Fusco Megan Gorman Alana Hauser Chris Hughes Sheevani Ignasinski Tabitha Jackson Misha Jannard Jim Jannard Ali Johannes Jill Johnson Jane Kachmer George Kempel Alice Kembel Sharon Kempner Janine Kolasinski Amy Krafft Zana Laurentius Caroline Libresco Zach St.Louis Isabel Marijn Cara Mertes Hajnal Molnar-Szakacs Mark Monroe Chris Motyl julia nelson Jason Newman Lisa Nishimura Jehane noujaim Billy Aanbieding Tony Parker Holden Payne Paula DuPre' Pesmen Kort Pesmen Keri Putnam Diane Quon Jozua Rabinowitz Jenny Raskin André Des Rochers Andreas Rogers René Ronson Sean Ruggeri Marco Sandoval Shirley Saraga Daniël Schmachtenberger Ellen Schneider Jess Zoeken Alex Simon Mark Simon Rebecca Sosa Jason Spingarn-Koff Sara Steele Caroline von Kuhn Marsha Williams Matt Windholz Gavin Wit Hanna Wold Shuling Yong Kim Yutani |
BEDANKT | Andreas Ackerman Brian Acton Maarschalk Adams Sophia Aguiñaga Francesco Albinati Silvano Alvarado Maryalice Aymong Brandon Badillo Jozua Badura Robert Bambey Adam Banister Kelly Baug Kate Behan Tom Bernard Sean Berrett Adrian Bisschop Mark Blechman Vero Bollow Patti Bonnet Ron Boswick Lauren Bouchert Jos Bowerman Chelsea Braun kat bruin Jeffrey Brown Michelle Brown Sebastiaan Burca Keele Burgin Maya Burlingame Will Butler Tiffany Geiten Larkins Carey Tom Carr Marybeth Carty Dan Carver Tom Chapin Shravya Chavva Kristina Chiu Emily Choi Matt Coatsworth Lisa Cohen Sophie Constantijn Kate Kok Jef Cressman Maya Gevaarveld Bryce Daniëls Jayatri Das, PhD Alexis DeJarnette Mychelle Deschamps Mitch Dikman David Dorset Jack Drake Sandi DuBowski Julie Eng Dan Engels Christiaan Erikson Mike Eubank Nelson Eubanks Heidi Ewing Thomas Ewing Heide Falenski Leibe Familie Charlotte Fedders Alyssa Fedele Stephanie Feind Andreas Fetter Troje Foo Ryan Foo Sara Frank Andreas Frank Dappere Freeman Vanessa Gedney Tara Gilboa Mike Gluck Susan Gluck Christina González Michaël Goes Rachel Grady Justin Groenstein Lauren Gray Cherina Guzman Curtis Hagedorn Mc Kinley Hancock Tom Hansen Kyle Hartelt Nate Hayden Marshall Hayes Almina & Quayle Hodek Tyler Hofman John Holst Sara Hoversten Wes Howel Brody Huber Jef Huber Griffioen Huber Johannes Hutchins Ryan Jager Ryan Jenkin Colby Jensen decaan Johnsen Nicole Johnson Eliza Johnston Brian Jones Daejione Jones Bari Joy-Epstein Brad Kaland Maxim Karlik Traynor Katzer Atara Kelman Tim & Aubrey Kendall Ryan Khailer Corbie Kiernan Sunmin Kim Pablo Kjolseth Jef Kleeman Kathy Klemens Judy Korin David Krippendorf Kerry Kullen Aleksa Kurbalija Dageraad Lafond Emiliano-meer-Herrera Chloë Leng Shana Larson Lidia Laurenson michael lawrence Jenna Lebowitz Sharleen Lee Saskia Lee Dr Stacey Lessans Madison Levin Mitch Levin Garret Lindsay Tony Lomelie Joviaanse Lopes Suz Loshin Jonathan Machen Bill Maher Kristal Mallookis Teddy Mamo Solène Manoukian Blake Manschap Brianna Manzelli Abigail Marcus Julie Markham Len Markies Jacob Maxmin Matt McBride Ryan McCaleb Reid McCaleb Cammie McCaleb Lauren Macune Scott McElroy Lizz McGehee Tavis McGinn Matthew Mc Manus Trevor Mendelow Mallory Micetic Burke Miles Chip Miles Gloria Molenaar Eutimia Cruz Montoya Terrence Moore Brett Morgen Richard Moser Chris Motyl SJ Murray Molly O'Connell Maura O'Neal MacKenzie O'Brien Juanita Onzaga Skye Boomgaard Gaia Orr Gina Papabes Nelson Paredez Alexander Patel Max Patel Ed Peele Jennifer Pieters Kylie Peters Cardenio Petrucci Quanty Philips Adam Pierce Rachel Piontek Ellee Pitman Laurie Poliski Tina Porter Lori Preston Louie Psihoyos Deanna Ragsdale Joan Randall Jason Rauw Bruce reed Melinda Reed Rik Riet Mat Reid Ryan Reyes Jenna Richter Maritza Roche Kerel Rolnik Andrea Rossi Spencer Roth Paul Russo Daniël Ryan Navraj Sagoo Isaak Savitz Senator Brian Schatz Jillian Schiralli Kim Lichtlichaam Melissa Schoot Heide Schrock Kayla Suddert Julie Smith Officier John Smith Jocelyn Solis Rohan Soed Sport Alan Steinheimer Officier Gary Stevens Jim Steyer Russel Swanson Tim Tacl Rahdi Taylor Maxime Thalman Becca Theodore Bretagne Tobin Claire Tremblay Mark Troutman Alex & Steve Turney St Valin John van Wyck Malik Vitthal Teshome B Wakene Glen Webb Carla Weinheimer Daniël Weisfield Bernadette Williams Lynn Winslow Gretchen Wittkowski Matt Wood Dawn Wollen comdr. Kerry Yamaguchi Colby Zintl |
“HET SOCIALE DILEMMA”
© 2020, THE SOCIALE DILEMMA, LLC
ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN
DEZE BEWEGINGSBEELD IS BESCHERMD ONDER DE WETTEN VAN DE VERENIGDE STATEN EN ANDERE COUNTREIS. ONGEAUTORISEERDE DUPLICATIE, VERSPREIDING OF TENTOONSTELLING KAN LEIDEN TOT BURGERLIJKE AANSPRAKELIJKHEID EN STRAFRECHTELIJKE VERVOLGING.
DE GEBEURTENISSEN, KARAKTERS EN BEDRIJVEN DIE IN DE VERHALEN DELEN VAN HET BEWEGENDE BEELD WORDEN AFGEBEELD, ZIJN FICTIEF.
ELKE GELIJKHEID MET WERKELIJKE PERSONEN, LEVEND OF DOOD, OF MET WERKELIJKE GEBEURTENISSEN OF BEDRIJVEN IS UITSLUITEND TOEVALLIG EN ONBEDOELD.