credits

Een originele Netflix-documentaire

Een productie van Exposure Labs

GEREGISSEERD DOORJEFF ORLOWSKI
GEMAAKT DOORLARISSA RHODOS
CO-PRODUCENTENDANIEL WRIGHT
STACEY PICULELL
GESCHREVEN DOORVICKIE CURTIS
DAVIS COOMBE
JEFF ORLOWSKI
BEWERKT DOORDAVIS COOMBE
IN ASSOCIATIE METARGENTE FOTO'S
UITVOERENDE PRODUCENTENLAURIE DAVID
HEIDE REISMAN
UITVOERENDE PRODUCENTENLINDA A. CORNFIELD
DAVID J CORNFIELD
UITVOERENDE PRODUCENTENJILL AHRENS
RYAN AHRENS
BEN RENZO
UITVOERENDE PRODUCENTENLYNDA WEINMAN
BRUCE HAVEN
UITVOERENDE PRODUCENTENHALLEE ADELMAN
IVY HERMAN
CO-UITVOERENDE PRODUCENTENMICHELINE KLAGSBRUN
KEN GROSSINGER
CO-UITVOERENDE PRODUCENTENNATALIE ORFALEA
LOU BUGLIOLI
CO-UITVOERENDE PRODUCENTENSHANNON O'LEARY JOY
DAVID STEEN
DAVID BOIES
BIJDRAGENDE PRODUCENTENNION McEVOY
LESLIE BERRIMAN
ROBINA RICCITIELLO
NANCY BLACHMAN
BIJDRAGENDE PRODUCENTENDONNA & KEVIN GRUNEICH
ANDREA van BEUREN
MUZIEK DOORMARK CRAWFORD
PRODUCTIE ONTWERPERADAM WEATLEY
CINEMATOGRAFIE DOORJOHANNES BEHRENS
JONATHAN PAUS
VERHAAL CASTING DOORJENNY JUE, CSA
FEATURINGSKYLER GISONDO
KARA HAYWARD
enVINCENT KARTHEISER
Assistent EditorsDave Wrak
Tessa Malsam
MetTristan Harris
Jef Seibert
Baily Richardson
Jo Toscano
Sandy Parakilas
Guillaume Chaslot
Lynn Vos
Aza Raskin
Alex Roeter
Tim Kendall
Justin Rosenstein
Randima (Randy) Fernando
Jaron Lanier
Roger McNamee
Shoshana Zuboff, PhD
Dr Anna Lembke
Mary & James Fetter
Jonathan Haidt, PhD
Cathy O'Neil, PhD
Rashida Richardson
Renée DiResta
Cynthia Wang
Aanvullende interviewsDr. Kara Bago
Papaver Crum, PhD
Nir Eyal
Eric Visser
Dr Adam Gazzaley
dr. Robert Lustig
Dokter Larry Rosen
Yalda Uhls, PhD
Dr Maryanne Wolf
Eerste Assistent DirecteurTravis LaSalle
Tweede adjunct-directeurMicha Steele
Operations ManagerJoan Hobbes
Productie CoordinatorSara Keo
Visuele Effecten SupervisorsMatthew Poliquin
Matt Schultz
Shawna Schultz

Slag

BenSkyler gisondo
CassandraKara hayward
Advertentie-AIVincent Kartheiser
Betrokkenheid AIVincent Kartheiser
Groei AIVincent Kartheiser
islaSophia Hammons
mamBarbara Gerring
StiefvaderChris Grundy
LuizSergio Villareal
RebeccaCatalina Garaya
LeraarMarty Lindsey
Ben's ex-vriendinEmi Zer
vloggersJason Potter
Korey David Rahrle
Laurens Curry
PolitieagentenVic Alejandro
Oner Asir
Kristina Fountaine
Achtervolg Penny
StuntdemonstrantenCarlo Leos
Adam S. Ford
Anonieme codeurJade Ryin
Skyler Gisondo Body DubbelSky Folsom
Vincent Kartheiser Body DoublesRichard Lucchese
Reza Nosrati
StuntcoördinatorAchtervolg Penny

PRODUCTIE

Unit Production ManagerStephanie Stanzano
Tweede adjunct-directeurCorey Crandall
Tweede Tweede adjunct-directeurJames Connors
LocatiemanagerTyler jong
Script SupervisorLaura Jean Bransky
Verhalend scenario doorVicky Curtis
Jeff Orlowski
Digitaal Avatar Concept doorAza Raskin
Storyboard-artiestAndres Del Valle
Camera OperatorsDecaan Snodgrass
Ethan Johnson
Zakaria Fink
Tom Bergman
Matt Schultz
Shawna Schultz
Jeff Orlowski
Jason Blalock
Mark Crawford
Drew Levin
Extra cameraPatrick Behan
Davis Coombe
Matt Korliss
Andreas Eckman
Kimman Harmon
Jerry Hendrik
Dominicus Mann
Martina Radwan
Zak Richard
Larissa Rhodos
Robert Royds
Morgan Schmidt-Feng
Stefan Weisan
Eerste Assistent CameraDecaan Snodgrass
Ethan Johnson
Ted Endres
Kevin Andries
Jonathan Arthur
Jonathan Bowerbank
Jordan Gary
Kyle Hanus
Michaël Langford
Megaera Stephens
Brendan Young
Steadicam OperatorKevin Andries
Luchtfoto cinematografieBeek Aitken
Graham Hill
Milo ProgrammeurChris Toth
Milo AssistentJan Beran
Interrotron-operatorsConchita Perales
Rebecca Baron
DITDave Wrak
Tessa Malsam
Daniel Wright
VTRDoug Birdsell
Rick Ewald
Peder Morgenthaler
Eugène Reyes
Camera's geleverd doorRODE Digitale Bioscoop
Productie geluidMark Crawford
Jessie Marek
Davis Coombe
Larissa Rhodos
Matt Korliss
Dave Schaaf
Extra productiegeluidTom Bergman
Gedeon Depauw
Baili Martin
Doug Dunderdale
Jerry Hendrik
Anthony Smith
GiekoperatorsJim Brennan
Kraai Duemig
Jessie Marek
Audio-afspeeloperatorSteven Grote
GaffersLuke Seerveld
Jason Tahara
Dylan Rumney
Team Bashet
Thomas Chaves
Brian Johnson
Ken Perham
John Roche
Conor Soules
SleutelgrepenCyrus Amini
Zakary Bartlett
Jon Bas
Connor Boyle
Rodney "Sub" Brinkley
Justin Griesinger
Ernie Kunze
Kenneth Marc
Tristan Moffatt
Chris Morgan
Hallie Neelie
Chris Nickerson
Deen Peterson
Dylan Rumney
Mitch Stelling
Trevor Tietjen
Beste Jongens HandvattenConnor Boyle
Max Goudberg
Trevor Tietjen
Beste Jongen ElektriciteitScott Park
Trevor Tietjen
Zach Forel
Grip en elektrische schommelAlan Hamilton
Secundaire lichttechnicusKaleb Harris
Art Department CoordinatorDanni Ault
Prop MasterRalph Herscu
Decorateurs instellenAmie Bordelon
Taylor Jean
set Designersblad rivier
Nick Nocera
Mat Thompson
Art DirectorDaniëlle Gaito
Assistent Set DecorateursHailee Jacobs
Eric Newcombe
Hayden sterk
Felicia Wong
hoofdmannenMatt Cervantes
Jeffrey Chaney
TimmermanTony Gordon
SchilderMaximino Guardado
concept van de kunstenaarBrendan Heffernan
Aanvullend conceptontwerpCraig Shoji
Grafisch ontwerperSimon Bakker
Extra grafisch ontwerpGuyang Chen Ware
Patrick Behan
Set dressoirsBrooks Fairly
Joe Fechter
Cory Fehrenbacher
Caitlin Goodbar
Alberto Moreno
Prop-assistent / chauffeurMax Goudsmid
Assistenten KunstproductieJack Denham
Jojo Li
Bug-handlerBos Hostetter
Politie Prop Auto HandlerSergeant Dean Christopherson
KostuumontwerpersSuzie Ford
Melissa Karsho
Klanten instellenAudrey Kok
Sierra Vos
KostuumassistentenKatie Chesne
Morgan Gannes
Sara Stark
Toronto naaisterSusan Dicks & Co.
Afdelingshoofden make-upMarina Koria
Oksana Spreeuw
Make-upartiestenMarcelo Donari
Renée Espinoza
Stephanie Laan
Jennifer Snel
Hoofden van haarafdelingenAgnese Cabala
Paige Miller
Colorado gietenHamilton gieten
Castingdirecteur ColoradoAnnie Hamilton, CSA
Casting medewerkersShauna Earp-Ballinger
Brian McCulley
John Crockett
Extra's Casting & PayrollCentraal gieten
SAG-AFTRA Ondertekenende VertegenwoordigerOliver Bundy
Key Production AssistantAmanda Reys
Productie-assistentenThomas Crandall
Casey Daugherty
Hobson Feltus
Bradley Fulton
Keri Kassing
Natasha LaGrone
Simon Lapidus
Gabriella Levandowski
Bradley Mason
Jakob Montoya-Keller
Loulu Nevy
Sam O'Malley
Erik Paulsrud
Sequoia palissander
Rashad Sisemore
Maxwell Smith
Brandon Spreekman
Troje Steinmetz
Elliot Walker
Michaël Wallace
Yang Yang
Nog steeds fotografenRaphael Reyes
Matthijs Staver
Extra locatiemanagersRachel Euser
Daniel Wright
Locatie Eten BereidenAndrea Rhodos
Fred Gluck
Eco CateraarsChristine Sheffield
Serendipiteit CateringJennifer Tremlay
Kaese Lund
Wesley Schulz
Desiree Simpson
Amory Clarizio
BeveiligingscoördinatorTimotheüs Algemeen
LocatiebeveiligingKewhum Allen
Ram Bedgood
Sam Kok
John Smith
Gary Stevens
Studio-docentHulst Huff
Onderwijscoördinator op locatieDeena Biewend
Medicijnen instellenAline Kloeppel
Paul Sklar
George Villareal

NA-PRODUCTIE

Post Productie SupervisorStacey Piculell
Archiefonderzoek en opruimingenStacey Piculell
Daniel Wright
Feiten controlerenSara Keo
Daniel Wright
Aanvullende redactionele hulpPatrick Behan
Tim Kaminsky
Laurie Poliski
Bos Lotterhos
Katie Kok
Postproductieservices doorLaatste frame
Digitale Intermediate ColoristZal Cox
Online-editors voor digitale intermediairsDrew Kilgore
Antonius Campagna
Kevin Caby
Digitale Intermediaire ProducentCaitlin Tartaro
Digitaal Intermediair ManagerDrew Kilgore
Digitaal Intermediair Technisch SupervisorZandige patch
Uitvoerend producent digitaal gemiddeldZal Cox
Visual EffectsBen Kiviat
Sean Smith
Post-productie geluidsdiensten doorSkywalker Sound Lucasfilm Ltd.
Marin County, Californië
Toezicht houden op Sound EditorRichard Gould
Mixer opnieuw opnemenScott R.Lewis
Dialoog EditorJames Spencer
Foley ArtistAndrea Gard
Foley-mixerJason Butler
Assistent heropnamemixerDerek McGinley
Engineering ServicesStoffige Jermier
Brian lang
Digitale redactionele ondersteuningIvan Piesh
Danny Caccavo
Post-productie geluidsaccountantDaniela Pontoriero
Financieel manager post-productieMike Peters
SchedulingCarry Perry
Hoofd van EngineeringSteve Morris
Hoofd productieJon Nul
General ManagerJos Lowden
KlantenserviceEva Portier
Kim Tilman
Traynor Katzer
BedanktAileen Sweeney

VISUELE EFFECTEN

Afbeeldingen, animatie en visuele effecten doorMass FX-media
Uitvoerend producent Mass FX Media MediaShawna Schultz
Mass FX Media Creatief DirecteurMatt Schultz
Mass FX Post Production CoördinatorenCaroline Bush
Ryan Scobey
Bewegingsontwerpers en animatorsBreece Kelsey
Joel MacCluskey
Aäron Lenius
LC Miranda
Jon Rome
Ryan Walker
Compositors voor visuele effectenJulie Henninger
Joel MacCluskey
Visuele effecten-editorTatjana Jones
Illustratie ProducentLidia Scarlat
Illustraties doorMaxim Maevschi
Visuele effecten doorIngenuity Studio's
Supervisor voor visuele effectenMatthew Poliquin
Chief Operating OfficerMatthew Kerney
Chief Technology OfficerJai Bhatia
Hoofd productieJef Werner
CG-coördinatorAnna Harari
Comp coördinatorEric Chang
Associate ProducerMichael Hall
Digitale artiestenStephan Bollinger
Vanni Brighella
Brandon Burzawa
Sean Colby
Sara Dunton
Christian Klein
Alex Popkin
Kyle Sarvas
Jared Schwartz
Gabriël Valbuena
Chloë Valdecantos
Christoffel Vazquez
Viviana Torrellas Vega
Taos Whittaker
Zakaria Wijs
VFX EditorChristoffel Martinez

MUZIEK

Originele muziek gecomponeerd en geproduceerd doorMark Crawford
Arrangeur & Muziek Co-ProducerConor Abbott Brown
Opgenomen en gemixt doorMark Venetië
bij wind over de aarde
Longmont, Colorado
VioolFelix Klein
Leslee Smucker
Renée Hemsing Patten
ViolaLauren Spaulding
Aniel Cabán
CelloJake Saunders
HoornJohanna L. Burian
pianoJieun Lee
Mark Crawford
Staande basErik Thorin
VibrafoonJonathan Sadler
BasgitaarTsjaad E. Mathis
Schuif gitaarMark Venetië
VocalsGiselle Collazo
Patricia Applegate-Loetz
Jeanne MacAdara
Met speciale dank aanMaxim Karlik
BedanktErik Swanson
Rob Gelelian
"Ik Betover je"Geschreven door Jay Hawkins
Uitgevoerd door Nina Simone
Met dank aan Verve Records onder licentie
van Universal Music Enterprises
Gebruikt met toestemming van EMI Unart Catalog Inc.
Alle rechten voorbehouden
Universele muziekondernemingenShawna Grimmer
Katherine Chen
Sony / ATVVirginia Leic
Rachel Kango
Shark Tank Clip Muziek van Ah2 Muziek

VOOR BLOOTSTELLINGSLABS

Impactteam van Exposure LabsSamantha Adler
Caroline Beaton
Alan Chan
Sara Kok
Lindsay Crowder
Bre Graziano
MG-hal
Julia Hoppock
Jenna Richter
Megha Agrawal Soed
Max Steinman
Meghan Welsch
Samantha Wright
Mona ja
Blootstelling Labs LeiderschapscirkelDiana Ives
Diana Blank
Het Kendeda-fonds
David J. Korenveld
Linda A. Korenveld
Willem Donnelly
Shannon O'Leary Joy
Shari Sant Plummer
Ginny Jordaan
Laura Seydel
Rutherford Seydel
Natalie Orphalea
Lou Buglioli
Aanvullende financieringspartnersDe Lagralane-groep
Janet Fox Tittiger & Gottfried Tittiger
Gus Dearoff
Het ruimteprogramma
Ginny Jordaan
Lynn Hubbard & David Zapolsky
Jason Delane Lee & Yvonne Huff Lee
Willem Donnelly
David Chan
Matthew Soraci
Victoria & John Orlowski
Mark Crawford
Met royale ondersteuning vanMargo Koning
Elizabeth koning
Michaël Steiner
Jan Steiner
Mara Tasker
Anoniem
Met ondersteuning vanSundance Catalyst-forum
Fiscale sponsoring doorDe Denver Film Society
Creatieve ruimte geboden doorCine Fe
Ann & Roger McNamee
Marsha Williams
Robina Riccitiello
ARCHIEF BEELD MET DANK AAN
ABCNIEUWS VIDEOBRON
Karen Ducey/Getty Images Nieuws via Getty Images
Kevin Frayer/Getty Images Nieuws via Getty Images
Ruptly
Stephan Warmuth/AFP via Getty Images
Haaientank - Sony Pictures Television
Storyblocks
TurboSquid / Leuke foto's
Veritone – Bloomberg
POND5AfrikaRising
BlackBoxGuilde
Cinema_Dreamers
Cristiandina
ditesta
BeeldmateriaalUA
Kmotie
Kohanova
eenmalig
Reuters
Het Omslagverhaal
Vkasintsev
vulk
ZenStratus
AANVULLEND MATERIAAL DOORAFP Persbureau
Al Jazeera Media Network
Anton Newcombe, Twitter
Axios
Azozrishmawi, TikTok
BBC Newsnight, BBC
Belessdom, TikTok
Birmz is Grime, Facebook
Karel Recine
Chlsymusic, TikTok
CNN, Turner Broadcasting System, Inc.
C-SPAN
Onderzoeksinstituut Data & Maatschappij
DC Metropolitan Police
Dimsum852, TikTok
Evan Hen, Facebook
Versterk rechten
FOX News Network, FOX Corporation
FOX5 New York
Gagan Biyani, YouTube
Genius House-media
Wereldwijd nieuws, Corus Entertainment Inc.
IBM
Jake Westly Anderson, YouTube
Jimmy Kimmel Live, ABC Entertainment
JotaInfo, Twitter
KVAL13, Sinclair Broadcast Group
Macworld/Mac-uitgeverij
Geheugen en verbeelding: Steve Jobs
Michael Lawrence Films/Krainin-producties
Mama_nikki, TikTok
MSN/Twitter
Myanmar President Office, Facebook
NBC-TV
NBCUniversal
Nicole Yang, Twitter
Paul Sancya / AP
PBS NewsHour, NewsHour-producties
Pew Research Center
Ravenhuggins, TikTok
Requiem voor een droom – Artisan Entertainment
Duizend Woorden, Protozoa Pictures, Darren Aronofsky
Reuters
Rechtse Watch, Twitter
SOFA-entertainment
Sky News, Sky VK
Stanford Graduate School of Business
TEDxBrussel, TED-conferenties
The Economist Krant Ltd.
The Guardian News
The New York Times
De zon/CEN
De Terminator – Skydance Media, James Cameron
The Truman Show – Scott Rudin Productions, Paramount Pictures
Peter Weir
The Washington Post
Truthhurtsthewicked, YouTube
Amerikaanse Senaat Select Committee on Intelligence
V1c1ouslove1000, TikTok
ViacomCBS
VICE Nieuws vanavond, HBO
Vintage Magische Archief
Vlad, Youtube
VOA News, US Agency for Global Media
HOUT TV8, Nexstar Broadcasting, INC.
Xzant95, TikTok
ProductieadviseurJonathan Grijs
Grijze Schwartz LLP
GoedkeuringsadvocaatChris Perez, Esq.
Victoria Fennessy, Esq.
Donaldson + Callif, LLP
Fiscale en boekhoudkundige dienstenGary E. Schreiber, CPA,
Moses en Schreiber, LLP
Allison Gallagher, CPA
Polly Cheng
BoekhoudenSue Forward Wristen, Forward Boekhouding
LoonlijstTaneha Gonzales, Mediadiensten
TranscriptieservicesBetsie Pearce
Jenny Richesson
E&O Verzekeringsdiensten aangeboden doorHub Entertainment, Seth Cohen
Rechten en inklaringsdienstenIoanna Willis, Indieclear
Carol Compton, Indieclear
VerkoopvertegenwoordigingOnderzeeër entertainment
Jos Braun
Dan Braun
Ben Braun
Matt Burke
Ben Schwartz
Joe Tufano
Hayley Garrigus
UTARené Ronson
Grace Royer
Billy Aanbieding
Jacob Snijder
FestivalpublicistMPRM-communicatie
Sylvia Desrochers
Kimberly Gutiérrez
Karen Tran Wood
Elisabeth Kox

ACHTERGROND CAST

DemonstrantenSamantha Adler
Meg Babbitt
Richard Bates
Caroline Beaton
Marc Bruin
Michelle Brown
Mark Canjar
Marty Chapman
Sara Chen
Paul Crumby
Sean Michael Cummings
Jeff DuMont
Nicolaas Ellingson
Mary Beth Eversole
Fred Gluck
Daustin Harvey
Christoffel Heide
Gretchen Ho
Jill Howard
Bill Jacobson
Caroline Jones
Ryan Madison
Susie Malsam
Jenice Marshall
Rachel Mather
Gary Miller
Andreas Murphy
Sarah Murphy
Ena O'Rourke
Cassia Patel
Sedric Patterson
Ashley Pool
Andrea Rhodos
Ilse Rivero
Robert Rivero
Jonathan Slusser
Rohan Soed
Maria Stewart
Karen Thomas
Willem Trujillo
AJ Voliton
RJ Wagner
Meghan Welsch
Olivia Wright
Dasha Zhurin
Middelbare scholierenAitana Kampert Abajo
Amanda Agüero
Aria Aliyah
Jenna Bakker
Brody Bier
Rebecca Benedictus
Angela Bergamo
Tanner Bergamo
Thomas Crandall
Jake Cuddemi
Nolan Daniëls
Adam Droogbrood
Grace Ernst
Hanna Eckert
Morgan Emmerling
Marisol Espinoza
Lucy Feeney
Lucian Frisby
Noach Gonzales
Vincent Gonzales
A'ziya Hampton
Evan Haubenschild
Mai Heather
Av Hilton
Bianca Iannetta
Brody Jessen
Gavin Kaemingk
Keri Kassing
Darcey Keating
Sara Keo
Abigail Lowow
Hendrik Lunz
Michaël Madone
Tessa Malsam
Griffin Meere Meer
Giorgia Mendelow
Alex Miller
Abigail Nelson
Nicole Norrevik
Oliver Norrevik
Natalia Noyes
Abigail Perruccio
Jake Perruccio
Jesaja Powell
Leela Powers
Juan Ramirez
Raja Nee Randolph
Davin Roberts
Jayden Salgado
Madeleine Schaf
Connor Seul
Simone Seward
Rhea Shrestha
Avery Smith
Yamil Snodgrass
Elton Tanega
Quentin Toetz
Jackson Weisbart
Jordan Wilborne
Kayla Wong
BEZOEKERS VAN HET MUSEUMAmanda Agüero
Darielle Campbell
Sara Chen
Adam Droogbrood
Nicole Goeke
Griffioen Huber
Megan Kelly
Michaël Madone
Jennifer Saint-Fort
Quentin Toetz
Hannah Vail
ANONIEME CODERSLindsey Arnold
Toby Clark
Rachel Mather
Radja Simha
AJ Voliton
DE FILMMAKERS WILLEN BEDANKENVictoria Orlowski
John Orlowski
Tiffany Orlowski
Sierra & Stella Zarcone
Cassia Patel
Andrea Rhodos
Fred Gluck
Dustin Rhodos
Kathleen Rhodos
Gluck/Stephens Families
Janet Crawford
Michael Crawford
Patricia Akre
Bill Adams
Annie Oostman
Wyeth & Naomi Coombe
Hanna Peterson
Teresa Wright & Steve Wolff
Jack & Kelly Wright
Natalie & Olivia Wright
Steven & Emilia Hubert
Rob Piculell
Susie Ellis
Dan Malsam
Meg & Ben Babbitt
Caroline Jones
Don Hobbes
Martha Grazier
MET SPECIALE DANK AANCentrum voor humane technologie
Tristan Harris
Abby Hall
Aza Raskin
Colleen Haikes
Brook Clinton
David Jay
Pireeni Sundaralingam
Rebecca Lendl
Lynn Vos
Chris Parker
Sandy Parakilas
Randima (Randy) Fernando
Cailleach Dé Weingart-Ryan
Yaël Eisenstat
Met dank aan deze organisaties1 groot podium
Aspen Ideeënfestival
Bonneville Milieustichting
Boulder County
Boulder County gecombineerde rechtbank
Filmcommissie van Boulder County
Boulder County Sheriff's Office
Boulder Open Space en bergparken
Boulder vergunningsbureau
Schooldistrict Boulder Valley
camera control
Koolstof VFX
Middelbare school Centaurus
Speciale evenementen in de stad Boulder
Stad van Glendale Film Office
Colorado Film Commissie
Common Sense Media
Binnenplaats van Marriott Stapleton
Dairy Arts Center, Boulder
Denver Ministerie van Openbare Werkenver
Doc Maatschappij
Alliantie documentaire producenten
FilmLA
HomeAdvisor
Lionsgate Event Center
Afdeling openbare veiligheid van Longmont
Marianmade Boerderij
Mos Denver
The New School
Praktijkstudio's
SF JAZZ
Zie FilmCenter
Stochastisch huis
Tandoori Keuken Lafayette
TDA_Boulder
Museum van natuur en wetenschap in Denver
Het Museum van Boulder
De Rivieroever, Boulder
United Site-services
WeWork San Francisco
SPECIALE THANKSSam Abdelhamid
Olivia Ahnemann
Karim Amer
Jerry Aronson
James en Suzanne Balog
Jason Berman
Drew Brees
Derrick Brooks
Katherine Broers
Scott Burns
Tom Carr
Clea Chang
Tom Chi
Dan Cogan
Jack Conte
John Cooper
Houston Costa
Dick Costolo
Brenda Coughlin
David Koerier
Sarafina DiFelice
Katie Doering
Geralyn White Dreyfous
Britt Erickson
Kristin Feely
Michael Finley
Kraai Finzi
Renata Foucre
Maxyne Franklin
Ali Fujino
Frank Fusco
Megan Gorman
Alana Hauser
Chris Hughes
Sheevani Ignasinski
Tabitha Jackson
Misha Jannard
Jim Jannard
Ali Johannes
Jill Johnson
Jane Kachmer
George Kembel
Alice Kembel
Sharon Kempner
Janine Kolasinski
Amy Krafft
Zana Laurentius
Caroline Libresco
Zach St.Louis
Isabel Marijn
Cara Mertes
Hajnal Molnar-Szakacs
Mark Monroe
Chris Motyl
julia nelson
Jason Newman
Lisa Nishimura
Jehane noujaim
Billy Aanbieding
Tony Parker
Holden Payne
Paula DuPre' Pesmen
Kort Pesmen
Keri Putnam
Diane Quon
Jozua Rabinowitz
Jenny Raskin
André Des Rochers
Andreas Rogers
René Ronson
Sean Ruggeri
Marco Sandoval
Shirley Saraga
Daniël Schmachtenberger
Ellen Schneider
Jess Zoeken
Alex Simon
Marc Simon
Rebecca Sosa
Jason Spingarn-Koff
Sara Steele
Caroline von Kuhn
Marsha Williams
Matt Windholz
Gavin Wit
Hannah Wold
Shuling Yong
Kim Yutani
BEDANKTAndreas Ackerman
Brian Acton
Marshall Adams
Sophia Aguiñaga
Francesco Albinati
Silvano Alvarado
Maryalice Aymong
Brandon Badillo
Jozua Badura
Robert Bambey
Adam Banister
Kelly Baug
Kate Behan
Tom Bernard
Sean Berrett
Adrian Bisschop
Mark Blechman
Vero Bollow
Patti Bonnet
Ron Boswick
Lauren Bouchert
Jos Bowerman
Chelsea Braun
kat bruin
Jeffrey Brown
Michelle Brown
Sebastiaan Burca
Keele Burgin
Maya Burlingame
Will Butler
Tiffany Geiten
Larkins Carey
Tom Carr
Marybeth Carty
Dan Carver
Tom Chapin
Shravya Chavva
Kristina Chiu
Emily Choi
Matt Coatsworth
Lisa Cohen
Sophie Constantijn
Kate Kok
Jef Cressman
Maya Dangerfield
Bryce Daniëls
Jayatri Das, PhD
Alexis DeJarnette
Mychelle Deschamps
Mitch Dikman
David Dorset
Jack Drake
Sandi DuBowski
Julie Eng
Dan Engels
Christiaan Erikson
Mike Eubank
Nelson Eubanks
Heidi Ewing
Thomas Ewing
Heide Falenski
Leibe Familie
Charlotte Fedders
Alyssa Fedele
Stephanie Feind
Andrew Fetter
Troje Foo
Ryan Foo
Sara Frank
Andreas Frank
Dappere Freeman
Vanessa Gedney
Tara Gilboa
Mike Gluck
Susan Gluck
Christina González
Michaël Goes
Rachel Grady
Justin Groenstein
Lauren Gray
Cheryna Guzman
Curtis Hagedorn
Mc Kinley Hancock
Tom Hansen
Kyle Hartelt
Nate Hayden
Marshall Hayes
Almina & Quayle Hodek
Tyler Hofman
John Holst
Sara Hoversten
Wes Howel
Brody Huber
Jef Huber
Griffioen Huber
John Hutchins
Ryan Jager
Ryan Jenkin
Colby Jensen
decaan Johnsen
Nicole Johnson
Eliza Johnston
Brian Jones
Daejione Jones
Bari Joy-Epstein
Brad Kaland
Maxim Karlik
Traynor Katzer
Atara Kelman
Tim & Aubrey Kendall
Ryan Khailer
Corbie Kiernan
Sunmin Kim
Pablo Kjolseth
Jef Kleeman
Kathy Klemens
Judy Korin
David Krippendorf
Kerry Kullen
Aleksa Kurbalija
Dageraad Lafond
Emiliano-meer-Herrera
Chloe Leng
Shana Larson
Lidia Laurenson
michael lawrence
Jenna Lebowitz
Sharleen Lee
Saskia Lee
Dr Stacey Lessans
Madison Levin
Mitch Levin
Garret Lindsay
Tony Lomelie
Joviaanse Lopes
Suz Loshin
Jonathan Machen
Bill Maher
Kristal Mallookis
Teddy Mamo
Solene Manoukian
Blake Manschap
Brianna Manzelli
Abigail Marcus
Julie Markham
Len Markies
Jacob Maxmin
Matt McBride
Ryan McCaleb
Reid McCaleb
Cammie McCaleb
Lauren Macune
Scott McElroy
Lizz McGehee
Tavis McGinn
Matthew Mc Manus
Trevor Mendelow
Mallory Micetic
Burke Miles
Chip Miles
Gloria Miller
Eutimia Cruz Montoya
Terrence Moore
Brett Morgen
Richard Moser
Chris Motyl
SJ Murray
Molly O'Connell
Maura O'Neal
MacKenzie O'Brien
Juanita Onzaga
Skye Boomgaard
Gaia Orr
Gina Papabes
Nelson Paredez
Alexander Patel
Max Patel
Ed Peele
Jennifer Pieters
Kylie Peters
Cardenio Petrucci
Quanty Philips
Adam Pierce
Rachel Piontek
Ellee Pitman
Laurie Poliski
Tina Porter
Lori Preston
Louie Psihoyos
Deanna Ragsdale
Joan Randall
Jason Rauw
Bruce reed
Melinda Reed
Rick Reed
Mat Reid
Ryan Reyes
Jenna Richter
Maritza Roche
Kerel Rolnik
Andrea Rossi
Spencer Roth
Paul Russo
Daniël Ryan
Navraj Sagoo
Isaak Savitz
Senator Brian Schatz
Jillian Schiralli
Kim Lichtlichaam
Melissa Schoot
Heide Schrock
Kayla Suddert
Julie Smith
Officier John Smith
Jocelyn Solis
Rohan Soed
Sport
Alan Steinheimer
Officier Gary Stevens
Jim Steyer
Russel Swanson
Tim Tacl
Rahdi Taylor
Maxime Thalman
Becca Theodore
Bretagne Tobin
Claire Tremblay
Mark Troutman
Alex & Steve Turney
St Valin
John van Wyck
Malik Vitthal
Teshome B Wakene
Glen Webb
Carla Weinheimer
Daniël Weisfield
Bernadette Williams
Lynn Winslow
Gretchen Wittkowski
Matt Wood
Dawn Wollen
comdr. Kerry Yamaguchi
Colby Zintl

“HET SOCIALE DILEMMA”

© 2020, THE SOCIALE DILEMMA, LLC
ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN

DEZE BEWEGINGSBEELD IS BESCHERMD ONDER DE WETTEN VAN DE VERENIGDE STATEN EN ANDERE COUNTREIS. ONGEAUTORISEERDE DUPLICATIE, VERSPREIDING OF TENTOONSTELLING KAN LEIDEN TOT BURGERLIJKE AANSPRAKELIJKHEID EN STRAFRECHTELIJKE VERVOLGING.

DE GEBEURTENISSEN, KARAKTERS EN BEDRIJVEN DIE IN DE VERHALEN DELEN VAN HET BEWEGENDE BEELD WORDEN AFGEBEELD, ZIJN FICTIEF.
ELKE GELIJKHEID MET WERKELIJKE PERSONEN, LEVEND OF DOOD, OF MET WERKELIJKE GEBEURTENISSEN OF BEDRIJVEN IS UITSLUITEND TOEVALLIG EN ONBEDOELD.